
Скляна полиця My Wall HT41L для 2 плоских екранів

Характеристики продукту
- Модульна конструкція з регульованою висотою
- Для екранів 33 - 81 см (13" - 32")
- Його можна завантажити максимум 20 кг

Опис
Просте налаштування екрана завдяки сучасній системі плагінів.
Оптимізуйте своє робоче місце вдома чи в офісі за допомогою HT 41L, що підходить для двох пристроїв. Міцна скляна полиця миттєво піднімає ваш екран або ноутбук на рівень очей. Це означає, що навантаження на очі та шию можна легко зменшити. Чорна скляна полиця також пропонує додаткове місце для зберігання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 240 мм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 2 Дисплей |
| Максимальна вантажність | 20 кг |
| Максимальна висота | 124 мм |
| Мінімальна висота | 34 см |
| Підходить | 33 см (13 дюймів) — 81,3 см (32 дюйми) |
| Розміри | (Ш x Г) 1000 мм x 240 мм |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| Тип ручки | Жорстка стійка, регульована за висотою |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴







