
Підставка для монітора
Характеристики продукту
- Тип ручки: Жорстка, регульована по висоті
- Щоб підняти монітор на зручну для перегляду висоту, запобігти болю в шиї
- Вантажопідйомність до 36 кг, для стандартних та TFT-моніторів
- Максимальне навантаження 36 кг
Опис
Щоб підняти монітор на ергономічну висоту перегляду та запобігти болю в шиї. Вантажопідйомність до 36 кг - для традиційних та TFT-моніторів. Регулювання висоти в кілька кроків до 5 см. Можливість розміщення ноутбука під монітором; з висувною шухлядою для зберігання!
Характеристика
- 5-етапне регулювання висоти від 100 мм до 150 мм
- Можливість розмістити ноутбук або клавіатуру під монітором для економії місця
- Шухляда для настільного приладдя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 364 мм |
| Глибина робочої поверхні | 364 мм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Максимальна вантажність | 36 кг |
| Максимальна висота | 15 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) — 50,8 см (20 дюймів) |
| Розміри | (Ш x Г) 500 мм x 364 мм |
| Спосіб встановлення | не потрібне спеціальне складання |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| Тип ручки | Жорсткий із регульованою висотою |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴


