
Опис
Стільниця з 2 рівнями, затискачем для кріплення монітора та полицею для ноутбука з регульованою висотою.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Компактний дизайн: звільняє додатковий простір на столі
- Ергономічний дизайн: покращує кут огляду, піднімаючи монітор до рівня очей
- Великий отвір для кабелів: сумісний з більшістю кріплень для моніторів
- Полиця для ноутбука з плавним регулюванням кута: краща постава та більший комфорт завдяки можливості налаштувати ідеальне робоче положення
- Кріплення затискачем: оптимальна стійкість завдяки кріпленню на столі
- Захисні накладки забезпечують стійкість та запобігають подряпинам
- Міцна фіксація завдяки міцним сталевим ніжкам
Комплект поставки
- Затискачі для столу x 3
- Полиця х 3
- Верхня полиця x 1
- Складана полиця x 1
- Декоративна панель x 1
- Магнітні смужки x 2
- Силіконова накладка x 1
- Механізм складання x 2
- Гвинт M6*16 x 9
- Гвинт М6*10х10
- Гвинт M5*12 x 4
- Гвинт ST4.2*15 x 2
- Шестигранний ключ 4 мм x 1
- Професійний посібник користувача Speaka
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 296 мм |
| Глибина робочої поверхні | 296 мм |
| Колір | дерево (світле) |
| Максимальна вантажність | 35 кг |
| Матеріал | стальМДФ |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ш x Г) 1060 мм x 296 мм |
| Спосіб встановлення | порок |
| Тип продукту | Панель накладення |
| Тип ручки | Жесткий |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 1060 мм |
| Ширина робочої поверхні | 1060 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴







