
МІЦНІ 309501 ЕКОНОМІЧНІ ВАГИ A4 80
Характеристики продукту
- Підвісний візок зі сталі, стійкий до подряпин
- Приблизно для 80 підвісних папок формату A4
- 4 ролики, з яких 2 з гальмами
- Поставляється з інструкціями зі складання
Опис
Офісні меблі DURABLE універсальні. Різні серії основних фургонів відповідають усім вимогам офісу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4.76 |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 368 мм |
| Колір | Чорний |
| Позначення типу продукту | Мапентролей |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Візок для підвісних файлів |
| Ширина вироби | 655 мм |
| висота продукту | 592 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


