
Шафа з шухлядами HAN 1510-191 темно-сіра DIN A4, DIN B4, DIN C4 Кількість шухляд: 10 513977
5 610 ₴
- В наявності
- Код: 513977
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

HAN 1510-191, Коробка CONTUR з шухлядами, 10 закритих шухляд, темно-сіра

Характеристики продукту
- Планшет із фіксованою структурою та гармонійним зовнішнім виглядом
- Інноваційний та запатентований штекерний роз'єм
- Будь-яку кількість елементів можна окремо поєднувати разом
- Плавні, плоскі шухляди на надзвичайно стійких напрямних з висувним замком та ручкою для легкого виймання
- Вставки для шухляд для організації дрібних деталей доступні окремо (артикул № 1514 Han)
- З 10 плоскими закритими висувними шухлядами для форматів DIN A4/B4/C4
- Також підходить для великих сіток
- Менші формати, такі як DIN A4, ідеально підтримуються окремими обмежувальними пластинами.
- Описні таблички в комплекті
- Високі та плоскі шухляди можна замінити відповідно до потреб об'єму
- Можливість розширення у великі організаційні стіни
- 3 різні основи продаються окремо (артикул Han: 1513, 1515, 1516)

Опис
Ящик CONTUR з 10 закритими висувними шухлядами для форматів DIN A4/B4/C4. Формати A4 ідеально утримуються окремими фіксуючими пластинами. Фіксований дизайн планшета забезпечує гармонійний вигляд. Плавні плоскі шухляди рухаються на надзвичайно стабільних напрямних з висувними замками та отвором для ручки для легкого виймання. Включає таблички з написами та фіксуючі пластини. Високі та плоскі шухляди можна замінювати відповідно до ваших потреб зберігання. Завдяки інноваційній та запатентованій технології вставки, кілька шухляд можна об'єднати, створивши одне чудове рішення для організації. Висока стабільність гарантована. Додаткові аксесуари доступні як опція. Вироблено в Німеччині. Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 300 x 382 x 307 мм. Внутрішні розміри шухляди (Ш x Г x В): 254 x 355 x 20 мм, що забезпечує високу продуктивність. Матеріал: Високоякісний пластик, полістирол (PS). Колір корпусу: темно-сірий. Колір шухляди: темно-сірий.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Висота ящика | 20 мм |
| Глибина продукту | 382 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN B4DIN C4 |
| Корпус | темно-сірий |
| Кількість ящиків | 10 |
| Позначення типу продукту | КОНТУР |
| Розміри | (Ш x В x Г) 300 x 307 x 382 мм |
| С полем описания | Да |
| Тип доставки | inkl. Gummifüßchen |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| висота продукту | 307 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴



