
DURABLE IDEALBOX PRO 7 ящиків контейнер червоний 776303 1 шт.

Характеристики продукту
- З 7 висувними ящиками
- Для зберігання письмових документів формату до C4
- На них можна писати за допомогою самоклеючих етикеток, оброблених комп'ютером.
- Для столів, офісних шаф та стільниць або полиць

Опис
Шухлядна коробка з 7 висувними ящиками для документів формату до С4.
Цей продукт має екологічне маркування «Блакитний ангел» і виготовлений щонайменше на 80% з перероблених матеріалів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей продукт має екологічне маркування «Блакитний ангел» і виготовлений щонайменше на 80% з перероблених матеріалів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блакитний ангел | Да |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Глибина продукту | 365 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Колір | червоно-сірий антрацит |
| Корпус | антрацит |
| Кількість ящиків | 7 |
| Позначення типу продукту | ІДЕАЛБОКС ПРО 7 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 250 x 322 x 365 мм |
| С полем описания | Немає |
| Сертифікат стійкого розвитку | Blue Angel DE-UZ 30a |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| висота продукту | 322 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴






