
Шафа з шухлядами HAN 1505-0-19 глянцево-сіра DIN A4, DIN B4, DIN C4 Кількість шухляд: 5 513966
6 210 ₴
- В наявності
- Код: 513966
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Коробка CONTUR з шухлядами, DIN A4/B4/C4, 5 відкритих шухляд, світло-сіро-темно-сірий

Характеристики продукту
- Шухлядний блок CONTUR з 5 відкритими висувними шухлядами для форматів DIN A4/B4/C4. Формати A4 ідеально тримаються окремими фіксаторами.
- Планшет із фіксованою структурою та гармонійним зовнішнім виглядом
- Легкі, великі шухляди на надзвичайно стійких напрямних з висувним замком та відкриванням для легкого виймання
- Комплект включає таблички з описом та обмежувальні пішохідні містки.
- Високі та плоскі шухляди можна замінити відповідно до потреб об'єму
- Завдяки інноваційній та запатентованій технології плагінів ви можете вільно поєднувати кілька елементів в одне чудове організаційне рішення.
- Гарантує чудову стабільність
- Інші аксесуари доступні за бажанням
- Зроблено в Німеччині
- Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 300 x 382 x 307 мм
- Внутрішні розміри шухляди (Ш x Г x В): 254 x 355 x 50 мм, що робить її високопродуктивною
- Матеріал: Високоякісний пластик, полістирол (PS)
- Колір корпусу: Світло-сірий
- Колір шухляди: Темно-сірий
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Виконання початкового стану | відкрити |
| Висота ящика | 50 мм |
| Глибина продукту | 382 мм |
| З висувною ручкою | Немає |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN B4DIN C4 |
| Колір | глянсовий сіртемно-сірий |
| Корпус | глянсовий сірий |
| Кількість ящиків | 5 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 300 x 307 x 382 мм |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| Тип рекламної продукції | Ящик CONTUR |
| Формат ящика | 5 х ширина |
| висота продукту | 307 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


