
Опис
Ящик для шухляд IMPULS має сучасний дизайн корпусу. Він має три закриті шухляди (дві стандартні шухляди, одна надвисока шухляда із замком) для паперу формату DIN A4/C4. Інноваційний, привабливий, високоякісний дизайн. Включає змінні етикетки з високоякісною прозорою кришкою для легкого розміщення документів. Плавні шухляди з механізмом блокування та постійно закритим дном. Дуже стабільна конструкція корпусу з оптимізованою технологією штабелювання. Нековзні, зручні для меблів гумові ніжки забезпечують надійну фіксацію. Включає інноваційний вкладиш для шухляд із шістьма відділеннями різних розмірів та ручку, яку також можна ідеально розташувати на коробці з інтегрованим ребром для штабелювання. Верхня, надвисока шухляда оснащена циліндричним замком, що дозволяє замикати її на ключ. Включає два ключі. Ідеально підходить для зберігання конфіденційної інформації та особистих речей. Вироблено в Німеччині. Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 280 x 367 x 235 мм. Внутрішні розміри стандартних шухляд (Ш x Г x В): 240 x 325 x 37 мм, внутрішні розміри надвисокої шухляди (Ш x Г x В): 240 x 325 x 95 мм, отже, велика місткість. Матеріал: високоякісний пластик, полістирол (PS). Колір корпусу: чорний. Колір шухляди: чорний. Колір вкладиша шухляди: чорний.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ящика | 37 мм |
| Глибина продукту | 367 мм |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Колір | Чорний |
| Корпус | чорний |
| Кількість ящиків | 3 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 280 x 235 x 367 мм |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| Тип рекламної продукції | ПУЛЬС |
| Ширина вироби | 280 мм |
| висота продукту | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴






