
Діркопробивач Leitz 51800035, максимальне налаштування формату: DIN A3, 65 аркушів (80 г/м²) 513952
5 210 ₴
- В наявності
- Код: 513952
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дирокол Leitz 51800035 синій
Характеристики продукту
- Розміри: 22 x 10 x 13 см (Ш x В x Г)
- Перфорація: 8 см
- макс. кількість аркушів: 65 аркушів (80 г/м²)
- макс. товщина стопки на одну операцію пробивання: 6,5 мм
- Максимальний формат налаштування: DIN A3
- з тиском хвата
- з утримуючою планкою
Опис
Ідеально підходить для великих обсягів паперу. Регульована обмежувальна стрічка для форматів A4, A5, A6, Folio, US-Quart і 8 x 8 x 8 см. Пластикова підлога проти ковзання (відро для сміття), ніжна для меблів, легко спустошується. Нижня частина штампа: світло-сіра, пластикова стоп-смужка.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Зареєструвати удар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Характеристики обкладинки | |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1190 г |
| Відстань між отворами | 80 мм |
| Глибина продукту | 130 мм |
| Діаметр отвору | 5,5 мм |
| Кількість перфорованих сегментів | 2 |
| Максимальна кількість аркушів | 65 аркушів (80 г/м2) |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал обмежувальної рейки | пластик |
| Перфорація | 8 см |
| Розміри | (Ш х В х Г) 220 х 100 х 130 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Удари кулаком |
| Тип рекламної продукції | Registraturlocher |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴




