
Deflecto SFA1S Настінний тримач для листівок сріблястий DIN A1 1 шт. (Д x Ш x В) 890 x 624 x 871 мм 513934
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 513934
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

застібка-рамка

Характеристики продукту
- Срібна рамка-засувка для настінного кріплення
- Поставляється з настінними кріпленнями з попередньо просвердленими монтажними отворами
- Легка заміна картриджів без зняття їх зі стіни
- З застібкою-кнопкою спереду
- Виготовлено з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною основою
Опис
Рамки Snap прості, ефективні та легко оновлюються. Вони є одним із найефективніших способів донести повідомлення вашого бренду до потенційних клієнтів. Настінні рамки дозволяють використовувати їх як у приміщенні, так і на вулиці, економлячи простір для максимального ефекту.
Настінна рамка для кріплення із застібкою та попередньо просвердленими монтажними отворами. Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі. Вставки легко замінюються завдяки інтегрованій передній панелі із застібкою. Виготовлена з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною підкладкою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Настінна рамка для кріплення із застібкою та попередньо просвердленими монтажними отворами. Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі. Вставки легко замінюються завдяки інтегрованій передній панелі із застібкою. Виготовлена з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною підкладкою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 12 мм |
| Довжина виробу | 890 мм |
| Застосування до паперового формату | ДІН А1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настінний тримач брошур |
| Ширина вироби | 624 мм |
| висота продукту | 871 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴


