
Галерея дощок SIGEL, 100 см, прозора, 100x5x8 см

Характеристики продукту
- Елегантний, простий, прозорий дизайн
- Високоякісне, глянцеве акрилове скло
- Висока вантажопідйомність: до 10 кг.
- Універсальне використання: для фоторамок, листівок, фотографій, декоративних предметів або як дошка для зберігання.

Опис
Галерейна плитка Galerboard, виготовлена з прозорого акрилу, має довжину 100 см та була відзначена нагородою Interior Innovation Award 2014. Цей акриловий матеріал товщиною 5 мм пропонує велику площу для монтажу шириною 70 мм. Його максимальне навантаження становить 10 кг. Галерейна плитка та монтажні матеріали входять до комплекту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- З гвинтами, дюбелями та кришками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 8 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Акрил |
| Тип продукту | Підвісна полиця |
| Ширина вироби | 100 см |
| висота продукту | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴







