
Deflecto 48701 Classic Image® Бейдж для роботи стоячи на столі (Д x Ш x В) 80 x 210 x 70 мм 12 шт. 513914
4 000 ₴
- В наявності
- Код: 513914
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна табличка Deflecto "Classic Image®", форма даху

Характеристики продукту
- Стабільний та читабельний з обох боків завдяки формі даху.

Опис
Настільна табличка для кришталево чіткої презентації. Стійка та читабельна з обох боків завдяки формі даху. Матеріали: . Розмір: альбомний формат A5, 210 x 70 x 80 мм (Ш x В x Г).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 12 шт. |
| Для розміру паперу | ДИН А5 |
| Довжина виробу | 80 мм |
| Застосування продукту | Ім'я дитини |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в пакованні | 12 шт./паковання |
| Матеріал | Полистирол |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настільний ідентифікаційний бейдж |
| Ширина вироби | 210 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴



