
Ідентифікаційний бейдж Deflecto 48601 Classic Image® (Д x Ш x В) 110 x 300 x 95 мм 12 шт. 513913
5 610 ₴
- В наявності
- Код: 513913
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Класична табличка Image®, форма даху

Характеристики продукту
- Стабільний та читабельний з обох боків завдяки формі даху.

Опис
Табличка з іменем на столі забезпечує кришталево чітке представлення. Стабільна та читабельна з обох боків завдяки формі даху.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 12 шт. |
| Для розміру паперу | ДИН А4 |
| Довжина виробу | 110 мм |
| Застосування продукту | Ім'я дитини |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в пакованні | 12 шт./паковання |
| Матеріал | Полистирол |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настільний ідентифікаційний бейдж |
| Ширина вироби | 300 мм |
| висота продукту | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴



