
Бездротова миша Logitech Lift Left Vertical Ergonomic Mouse з підйомником 4000 dpi та Bluetooth® 513888
6 010 ₴
- В наявності
- Код: 513888
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вертикальна ергономічна миша Logitech Lift Left – графіт
Характеристики продукту
- Комфорт на цілий день
- Ідеально підходить для маленьких і середніх рук
- Тип датчика: Logitech Advanced Optical Tracking
- Діапазон DPI: 400-4000 dpi (повністю налаштовується з кроком 100 DPI)
- Бездротовий радіус дії до 10 метрів
- лівша

Опис
Потім підніміть руку для більшої впевненості. Розслабтеся, відпочиньте та прийміть природну позу. Розслабтеся та покращте свою концентрацію протягом усього дня за допомогою Lift, нашої вдосконаленої ергономічної миші, ідеальної для рук малого та середнього розміру.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-Bluetooth |
| Ваги | 125 г |
| Глибина продукту | 108 мм |
| Джерело живлення | Батарейка АА (1 шт.), у комплекті |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Потужність заряджання (макс.) | 1 В |
| Потужність заряджання (мін.) | 1 В |
| Підтримувані операційні системи | Windows, MacOS, iPadOS, ChromeOS, Linux, Android |
| Роздільна здатність сенсора | 4000 точек на дюйм |
| Тип датчика | оптичний |
| висота продукту | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴








