
Ергономічний USB-зарядний пристрій R-go HE для правшів

Характеристики продукту
- Ергономічний, вертикальний дизайн
- Нейтральне, розслаблююче положення рук
- Довжина руки 165 - 195 мм
- Оптичний сенсор з роздільною здатністю 500/1500/2000/3500 dpi
- Для правшів

Опис
Вертикальна миша
Миша HE праворуч має вертикальне положення хвата та забезпечує нейтральне, розслаблене положення руки та зап'ястя. Керуйте своїми рухами плечем, а не зап'ястям. Миша зручно лежить у руці, підтримуючи зап'ястя та пальці.
Налаштовувані кнопки
Кнопки миші HE можна налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Миша HE праворуч має вертикальне положення хвата та забезпечує нейтральне, розслаблене положення руки та зап'ястя. Керуйте своїми рухами плечем, а не зап'ястям. Миша зручно лежить у руці, підтримуючи зап'ястя та пальці.
Налаштовувані кнопки
Кнопки миші HE можна налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows®, Mac, Linux
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 138 г |
| Глибина продукту | 105 мм |
| Джерело живлення | USB (вбудований) |
| Довжина кабелю | 1,60 м |
| Кількість кнопок | 4 кнопки |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Роздільна здатність сенсора | 3500 точек на дюйм |
| Тип датчика | оптичний |
| Тип ергономічного дизайну | правша |
| Тип передавання даних | USB |
| Тип продукту | Ергономічна миша |
| висота продукту | 76 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴





