Шутер від першої особи Logitech G402 Hyperion Fury
Характеристики продукту
- Ексклюзивний Fusion Engine для швидкості зчитування понад 400 дюймів на дюйм (1 м/с)
- Технологія Delta Zero™ забезпечує неперевершену точність
- 8 повністю програмованих кнопок
- 240 - 4000 dpi - налаштовується в грі
- Частота зміни сигналу: 1 мс - максимально можлива через USB
- Ідеальний комфорт
Опис
Миша Logitech® G402 Hyperion Fury Fusion — найшвидша ігрова миша у світі
Logitech® G402 Hyperion Fury – найшвидша у світі ігрова миша із сенсорною технологією Fusion Engine зі швидкістю 400 IPS (1 м/с). Вісім програмованих кнопок і чотири ігрові налаштування DPI забезпечують точність, необхідну для отримання переваги над опонентами, а найшвидше USB-з’єднання забезпечує синхронізацію з точністю до мілісекунди. Легкі матеріали та м’які ніжки гарантують максимальний комфорт для практично необмеженої кількості ігрових сесій. Hyperion Fury відкриває новий вимір швидкості та точності. Чи зможете ви встигнути?
Характеристика
- Максимальне прискорення: 20 G
- Максимальна швидкість: 10 м/с
- Формат даних USB: 16 біт/вісь
- Частота сигналу USB: 1000 Гц (1 мс)
- Міцні кнопки миші (ліва/права): 20 мільйонів кліків
- Довговічність ніжок: 250 км
Комплект поставки
- Logitech G402 Hyperion Fury
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 144 г |
| Глибина продукту | 136 мм |
| Джерело живлення | USB (вбудований) |
| Довжина виробу | 136 мм |
| Кількість кнопок | 8 кнопок |
| Потужність заряджання (макс.) | 1 В |
| Потужність заряджання (мін.) | 1 В |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Роздільна здатність сенсора | 4000 точек на дюйм |
| висота продукту | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴









