
Дротова алюмінієва клавіатура Matias FK318S-DE для Mac (німецька, QWERTZ, Macintosh) 513808
6 410 ₴
- В наявності
- Код: 513808
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Дротова алюмінієва клавіатура FK318S-DE для Mac

Характеристики продукту
- Німецька розкладка клавіатури (QWERTZ) для Mac
- Високоякісна алюмінієва конструкція
- Колірний простір сірий з чорними тональностями
- Додаткове регулювання гучності
- Підключається через USB-A або за допомогою адаптера, що входить до комплекту, до порту USB-C®

Опис
Клавіатура «Matias Wired Aluminum Keyboard for Mac – Space Gray» була розроблена для тих, хто сумує за дротовою USB-клавіатурою Apple. Багато людей досі цінують надійність традиційного USB 2.0-з’єднання з двома портами USB 2.0 та цифровою клавіатурою. Клавіатура має алюмінієву рамку кольору «космічний сірий» та чорні ковпачки клавіш. Ця клавіатура Matias пропонує всі стандартні функції функціональних клавіш Mac. Особливістю є покращення порівняно з оригінальною клавіатурою Apple: гойдалка гучності розташована на верхньому краю, що дозволяє точніше регулювати гучність, ніж за допомогою клавіш. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному підходу, ви можете керувати гучністю на клавіатурі Matias за допомогою клавіш, як і на пристроях Apple.
Тепер доступний з алюмінієвим адаптером USB-C®, попередньо підключеним до кінця кабелю USB-A. Це означає, що ви можете використовувати клавіатуру одразу після розпакування, підключивши її до порту USB-C вашого ноутбука. Якщо у вас старіший ноутбук або ви віддаєте перевагу USB-A, просто від’єднайте адаптер USB-C® від кінця кабелю клавіатури.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Тепер доступний з алюмінієвим адаптером USB-C®, попередньо підключеним до кінця кабелю USB-A. Це означає, що ви можете використовувати клавіатуру одразу після розпакування, підключивши її до порту USB-C вашого ноутбука. Якщо у вас старіший ноутбук або ви віддаєте перевагу USB-A, просто від’єднайте адаптер USB-C® від кінця кабелю клавіатури.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Клавіатура
- Адаптер USB-A на USB-C
- Посібник користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C®USB-A |
| Ваги | 552 г |
| Глибина продукту | 116 мм |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Колір | Срібло |
| Підтримувані операційні системи | macOS |
| Сумісність бренда | Яблуко |
| Сумісність із пристроями Apple | Макбук |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ, Macintosh |
| Тип передавання даних | USB |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Ширина вироби | 441 мм |
| висота продукту | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴





