
Опис
Дротова алюмінієва клавіатура Matias для Mac – кольору «сірий космос» розроблена для тих, хто сумує за дротовою USB-клавіатурою Apple. Багато людей досі цінують надійність традиційного з’єднання USB 2.0 з двома портами USB 2.0 та цифровою клавіатурою. Ця клавіатура має алюмінієву рамку кольору «сірий космос» та чорні ковпачки клавіш. Ця клавіатура Matias пропонує всі стандартні функції функціональних клавіш Mac. Особливістю є покращення порівняно з оригінальною клавіатурою Apple: коліщатко регулювання гучності на верхньому краю дозволяє точніше регулювати гучність, ніж за допомогою клавіш. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному підходу, ви можете керувати гучністю на клавіатурі Matias за допомогою клавіш, як і на пристроях Apple.
Тепер до кінця кабелю USB-A попередньо підключено алюмінієвий адаптер USB-C. Це означає, що ви можете використовувати клавіатуру одразу після розпакування, підключивши її до порту USB-C вашого ноутбука. Якщо у вас старіший ноутбук або ви віддаєте перевагу USB-A, просто від’єднайте адаптер USB-C від кінця кабелю клавіатури.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Тепер до кінця кабелю USB-A попередньо підключено алюмінієвий адаптер USB-C. Це означає, що ви можете використовувати клавіатуру одразу після розпакування, підключивши її до порту USB-C вашого ноутбука. Якщо у вас старіший ноутбук або ви віддаєте перевагу USB-A, просто від’єднайте адаптер USB-C від кінця кабелю клавіатури.
Опис цього товару було перекладено автоматично.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C®USB-A |
| Ваги | 552 г |
| Глибина продукту | 116 мм |
| Джерело живлення | USB (вбудований) |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Підтримувані операційні системи | macOS |
| Сумісність бренда | Яблуко |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ, Macintosh |
| Тип передавання даних | USB |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Ширина вироби | 441 мм |
| висота продукту | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴










