
Бездротова клавіатура для багатьох пристроїв, BT 5.1, з трекпадом та знімною кришкою, сіра

Характеристики продукту
- Простіше, ніж будь-коли: підключіть 3 пристрої до однієї клавіатури одночасно та перемикайтеся між ними одним натисканням кнопки
- Магнітний чохол та підставка для клавіатури 2-в-1, що захищає ваш планшет або смартфон, незалежно від того, чи прикріплений він, чи від’єднаний.
- Підключення: BT 5.1
- 3 канали, що дозволяють одночасне підключення 3 зовнішніх пристроїв: BT1/BT2/BT3
- Джерело живлення: вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 420 мАг
- Потужність заряджання: DC 5V/250mA через порт USB-C
- Дальність дії: до 10 м
- З тачпадом
- Підтримує iOS, Android, Windows, MacOS, Chrome OS, iPadOS
- Колір: сірий космос

Опис
Бездротова клавіатура LogiLink розроблена для безперебійного підключення та продуктивності. Легко підключається до 3 пристроїв та сумісна з Windows, Android, iOS та macOS. Легко перемикайтеся між пристроями одним дотиком. Насолоджуйтесь безперебійною навігацією завдяки розкладній сенсорній панелі, яка підтримує жести мультитачу для підвищення продуктивності. Знімна магнітна кришка не лише захищає клавіатуру від пилу та розливів, але й служить зручною підставкою для вашого телефону або планшета.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1x багатофункціональна клавіатура
- 1x чохол
- 1x USB-кабель для зарядки
- 1x інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 451 г |
| Глибина продукту | 296 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) USB (кабель у комплекті) |
| Потужність заряджання (макс.) | 1 В |
| Потужність заряджання (мін.) | 1 В |
| Підтримувані операційні системи | AndroidiOSChromeOSiPadOSmacOSWindows |
| Технологія заряджання (Power Delivery) | Без питания от USB |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | Bluetooth® |
| Тип продукту | Комплект клавіатура, миша |
| Характеристики пристрою введення | Легко перемикайтеся між 3 пристроями |
| висота продукту | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴












