
Опис
Perixx PERIBOARD-416 DE Тиха міні-дротова USB-клавіатура з 4 концентраторами, ножичні клавіші X-Type без клацання, клавіші з великим шрифтом, знімний кабель USB-C/A, німецька QWERTZ
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- МІНІМАЛІСТСЬКА МІНІ-КЛАВІАТУРА: Дротова клавіатура з компактним розташуванням клавіш та сучасним, надтонким профілем. Клавіші мають легкочитані літери, жирний, великий шрифт та тонкий дизайн. Розміри виробу становлять 285 x 116 x 21 мм (11,22 x 4,57 x 0,83 дюйма), а вага — 361 г (0,80 фунта). ПЛОСКІ КЛАВІШІ-НОЖИЦІ: Високоякісний механізм ножиць для стабільності та чуйності, що робить кожне натискання клавіш тихим та комфортним. ДРОТОВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ USB-C ТА USB-A: Знімний кабель USB-C та USB-A (лише для передачі даних, без заряджання); ТОНКИЙ ДИЗАЙН: Тонкий дизайн та гарне поєднання увігнутих та опуклих клавіш надають йому сучасного вигляду та акуратного мінімалістичного розташування на вашому столі. Спеціальні комбінації клавіш для кнопки «Додому», яскравості екрана та керування медіа; Натисніть Fn+Fn Lock, щоб активувати медіаклавіші замість стандартних функцій F1-F10. СУМІСНІСТЬ: Windows 7, 8, 10, 11 macOS, Chrome OS (клавіші перемикання медіа призначені лише для операційних систем Windows. Якщо ви використовуєте іншу операційну систему, медіаклавіші відповідатимуть налаштуванням вашої системи.)

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Вікна;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB |
| Виробник | German |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 331 г |
| Підтримувані операційні системи | WindowsMacOSChrome OS |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | USB |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Характеристики пристрою введення | USB-концентратор |
| Ширина вироби | 138 мм |
| висота продукту | 0,000 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





