
Характеристики продукту

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | German |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Радіо 2,4 ГГц USB-C® |
| Ваги | 441 г |
| Глибина продукту | 116 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) |
| Потужність заряджання (макс.) | 2,5 Вт |
| Потужність заряджання (мін.) | 2,5 Вт |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Технологія заряджання (Power Delivery) | Без питания от USB |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | бездротовий |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Ширина вироби | 441 мм |
| висота продукту | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴












