
Перемикач KVM, DVI ATEN CS22D-AT, USB, 1920 x 1200 пікселів, кількість ПК, що перемикаються: 2 513772
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 513772
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

KVM-перемикач ATEN USB з 2 графічними портами DVI

Характеристики продукту
- Одна графічна консоль DVI-D керує двома комп'ютерами з USB та DVI-D. Вибір комп'ютера через незалежний селектор портів. Покращена якість зображення - роздільна здатність до 1920 x 1200 при 60 Гц.

Опис
2-портовий KVM-перемикач CS22D з USB на DVI дозволяє керувати двома комп'ютерами з однієї консолі (клавіатура, монітор і миша). CS22D дозволяє зручно вибирати потрібний комп'ютер за допомогою незалежного перемикача портів. Його компактний дизайн робить CS22U ідеальним для кросплатформних настільних програм.
Характеристика
- Підтримує гаряче підключення до USB. Зовнішнє живлення не потрібне. Підтримує USB 2.0/3.0.
Комплект поставки
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аудіомікрофон | Немає |
| Аудіонавушники | Немає |
| Ваги | 0,3 кг |
| Видео от | DVI |
| Джерело живлення | через USB |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Кількість перемиканих ПК | 2 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 х |
| Можливість каскадування | Немає |
| Можливість монтажу в стійку | Немає |
| Оптична роздільна здатність відео | 1920 x 1200 пікселів |
| Розміри | (Д х Ш х В) 30 х 99 х 93 мм |
| Стан | Нове |
| Тип керування цифровим табло | USB |
| Тип продукту | KVM-перемикач |
| висота продукту | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



