
KVM-перемикач, HDMI SpeaKa Professional SP-10105820, Клавіатура, 4096 x 2160 пікселів, Кількість перемиканих ПК: 2 шт. 513770
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 513770
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Професійний KVM-перемикач SPEAKA SP-KVM-210 з 2 портами USB, HDMI та аудіо

Характеристики продукту
- Спільне використання HDTV або монітора, USB-клавіатури та миші з двома комп'ютерами або USB/HDMI-пристроями. Підтримка до 4K 60 Гц. Перемикання між джерелами HDMI одним натисканням кнопки. Вбудований мікрофон і динамік. Підтримка операційних систем Windows, Mac і Linux. Plug & Play. HDCP 2.2.

Опис
Централізоване керування кількома пристроямиKVM-перемикач Speaka Professional SP-KVM-210 дозволяє одночасно працювати на кількох комп'ютерах або HDTV-телевізорах, використовуючи лише одну клавіатуру, мишу та монітор. Ви можете перемикатися між джерелами HDMI одним натисканням кнопки. Мікрофон і динамік також призначені, тому їх можна використовувати централізовано для всіх пристроїв. Speaka Professional SP-KVM-210 є plug-and-play і підтримує Windows, Mac і Linux.
Комплект поставки
- Інструкція користувача 2-портового HDMI KVM-перемикача
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аудіомікрофон | Да |
| Аудіонавушники | Да |
| Ваги | 335 г |
| Видео от | HDMI |
| Джерело живлення | через вхід постійного струму |
| Довжина виробу | 112 мм |
| Кількість перемиканих ПК | 2 шт. |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 х |
| Можливість каскадування | Немає |
| Можливість монтажу в стійку | Немає |
| Оптична роздільна здатність відео | 4096 x 2160 пікселів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 112 x 81 x 28 мм |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики комутатора | Підтримка Ultra HD |
| Тип продукту | KVM-перемикач |
| висота продукту | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





