  • В наявності
  • Код: 513740
I-tec U3CHARGEHUB10 USB-HUB 10 портів USB-A USB 3.0 5 Гбіт/с сірий I-TEC USB 3.0 Charging HUB 10 портів 513740В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний концентратор i-tec USB 3.0 10 портів + блок живлення 48 Вт
Характеристики продукту
  • Сумісність із зарядкою: універсальна
  • Тип зарядки: в приміщенні
  • Джерело живлення: змінний струм
  • Матеріал корпусу сірого кольору: алюміній
  • Довжина кабелю: 1 м Світлодіодні індикатори
  • Швидка зарядка від перевантаження по струму, захист від перенапруги
  • 100 - 240 В 50/60 Гц 48 Вт
    Опис
    Цей хаб має 10 портів USB 3.0 plug-and-play та стандартну функцію заряджання через USB – хаб автоматично визначає, чи підключено пристрій для заряджання через USB. Використовуючи доступні порти USB 3.0, ви можете одночасно заряджати до 10 пристроїв. Інтерфейс USB 3.0 особливо ефективний для передачі даних через USB 3.0 з карт пам'яті та флеш-накопичувачів, оскільки найчастіше використовується їхня висока швидкість передачі даних. У комплект входить зовнішній блок живлення, який забезпечує стабільну зарядку через USB-порти та хорошу продуктивність хаба, забезпечуючи потужність заряджання до 10 Вт на порт.
    Концентратор встановлюється автоматично операційною системою та не потребує драйверів. Підключіть штекер адаптера живлення до концентратора, а адаптер живлення – до розетки 230 В. Потім підключіть концентратор за допомогою USB-кабелю до вільного USB-порту (стандартний USB 3.0, 2.0 або 1.1) на вашому ноутбуці/ПК та дотримуйтесь інструкцій на екрані. Концентратор встановлено та відображається в розділі «Керування пристроями» як «Загальний USB-концентратор» та «Загальний надшвидкісний USB-концентратор».
    Довгий опис продукту: Зарядний пристрій i-tec USB 3.0 HUB 10 портів з блоком живлення 48 Вт, 10 портів зарядки USB 3.0, ідеально підходить для ноутбуків, ультрабуків, планшетів, Windows, Mac, Linux
    Характеристика
    • Універсальний та ефективний USB 3.0 концентратор
    • 10 портів USB 3.0 з потужністю зарядки до 10 Вт