Веб-камера

Характеристики продукту
- Автоматична корекція освітлення
- RightLight 2 – автоматична корекція освітлення для складних умов освітлення
- Всеспрямований мікрофон
- Інтегрована кришка
- Підключення за принципом «підключи та працюй».

Опис
Веб-камера Full HD з роздільною здатністю 1080p, автоматичною корекцією освітлення, вбудованим затвором та вбудованим мікрофоном.
КРАЩИЙ ВИГЛЯД. БЕЗПЕЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
Кращі відеодзвінки з роздільною здатністю Full HD, автоматичним балансом освітлення та вбудованим мікрофоном, а також екраном конфіденційності.
ЩОБ ВИГЛЯДАТИ КРАЩЕ. ЩОБ БАЧИТИ ЯСНІШЕ.
Роздільна здатність Full HD 1080p для кращої чіткості
ВИГЛЯДАЙТЕ НА 50% ЯСКРАВІШЕ
Технологія RightLight збільшує яскравість до 50% та зменшує тіні, завдяки чому ви виглядаєте якнайкраще порівняно з веб-камерами Logitech попереднього покоління.
ПОВНА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Інтегрована панель конфіденційності розроблена спеціально для домашнього використання та забезпечує надійну конфіденційність. Після закінчення дня просто засуньте засувку для безпеки.
ЗВУЧИТЬ КРАЩЕ
Практичний вбудований мікрофон забезпечує чітке чуття під час відеодзвінків, тож ви можете легко представити себе як у полі зору, так і в повітрі.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА ПРАЦЮВАННЯ НА ВАШІЙ ПЛАТФОРМІ
Brio 100 сумісний з більшістю платформ для дзвінків, таких як Microsoft Teams, Google Meet та Zoom, а також з більшістю операційних систем, включаючи Windows, macOS та ChromeOS.
НАЛАШТУЙТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ LOGI OPTIONS+
Простий у використанні додаток дозволяє налаштувати візуальні параметри, щоб виглядати якнайкраще під час відеодзвінків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
КРАЩИЙ ВИГЛЯД. БЕЗПЕЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
Кращі відеодзвінки з роздільною здатністю Full HD, автоматичним балансом освітлення та вбудованим мікрофоном, а також екраном конфіденційності.
ЩОБ ВИГЛЯДАТИ КРАЩЕ. ЩОБ БАЧИТИ ЯСНІШЕ.
Роздільна здатність Full HD 1080p для кращої чіткості
ВИГЛЯДАЙТЕ НА 50% ЯСКРАВІШЕ
Технологія RightLight збільшує яскравість до 50% та зменшує тіні, завдяки чому ви виглядаєте якнайкраще порівняно з веб-камерами Logitech попереднього покоління.
ПОВНА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Інтегрована панель конфіденційності розроблена спеціально для домашнього використання та забезпечує надійну конфіденційність. Після закінчення дня просто засуньте засувку для безпеки.
ЗВУЧИТЬ КРАЩЕ
Практичний вбудований мікрофон забезпечує чітке чуття під час відеодзвінків, тож ви можете легко представити себе як у полі зору, так і в повітрі.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА ПРАЦЮВАННЯ НА ВАШІЙ ПЛАТФОРМІ
Brio 100 сумісний з більшістю платформ для дзвінків, таких як Microsoft Teams, Google Meet та Zoom, а також з більшістю операційних систем, включаючи Windows, macOS та ChromeOS.
НАЛАШТУЙТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ LOGI OPTIONS+
Простий у використанні додаток дозволяє налаштувати візуальні параметри, щоб виглядати якнайкраще під час відеодзвінків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Бріо 100
- Інструкція користувача
Системні вимоги
- ОС Chrome
- macOS 10.15 або пізнішої версії
- Windows 10 та новіші версії
- USB-з'єднання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Білий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-A |
| Ваги | 75 г |
| Глибина продукту | 67 мм |
| Кадри за секунду | 30 |
| Монтаж затискача | Да |
| Оптична роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Розміри | (Ш x В x Г) 73 x 32 x 67 мм |
| Тип продукту | FHD веб-камера |
| Характеристики вебкамери | ручка |
| Ширина вироби | 73 мм |
| висота продукту | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴








