Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність кольору | 32 бита |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 110 г |
| Глибина продукту | 57 мм |
| Кадри за секунду | 30 |
| Колір | чорний і червоний |
| Монтаж затискача | Да |
| Оптична роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Оптична роздільна здатність зображення | 1920 x 1080 пікселів |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ш x В x Г) 102 x 63 x 57 мм |
| Тип продукту | FHD веб-камера |
| Характеристики вебкамери | для Windows Hello |
| Ширина вироби | 102 мм |
| висота продукту | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴











