
Аналоговий настінний годинник
Характеристики продукту
- Ø 50 см
- Металевий каркас
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір циферблату | Бежевий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 13 см |
| Джерело живлення | Батарейка типу ААА (1 шт.), замовляйте окремо |
| Діаметр виробу | 50 см |
| Корпус | чорний |
| Розміри | (Ø x Г) 50 см x 13 см |
| Тип годинника | Кварц |
| Тип дисплея | Аналоговий |
| Тип продукту | Настінний годинник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴


