
Кварцовий маятниковий годинник, аналоговий
Характеристики продукту
- Високоякісний кварцовий механізм
- Циферблат під акриловим склом
Опис
Ці привабливі вироби високої якості виконані в сучасному стилі.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Батарейка типу АА (1 шт.), замовляйте окремо |
| Корпус | золоточорний срібний |
| Розміри | (Ш x В) 26 см x 54,5 см |
| Тип годинника | Кварц |
| Тип дисплея | Аналоговий |
| Тип продукту | Настінний годинник |
| Ширина вироби | 26 см |
| висота продукту | 54,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴


