
EMERIO UVC-130959 UVC-130959 Ручний пилосос, бездротовий, 22,2 В, без мішка, з акумулятором, циклонна технологія 513667
6 800 ₴
- В наявності
- Код: 513667
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротовий пилосос Emerio UVC-130959

Характеристики продукту
- З фільтром HEPA H11
- Без сумки.
- Включає настінну станцію

Опис
Бездротовий пилосос Emerio UVC-130959, підходить практично для будь-якого типу підлоги, крім килимів із занадто глибоким ворсом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Технологія акумуляторів без ефекту пам'яті
- Циклонна технологія
- Комплект включає обертову турбощітку зі світлодіодним підсвічуванням, насадку для м’яких меблів та щілинну насадку.
- Змінний фільтр
- Змінний акумулятор
- Пилозбірник можна зняти одним натисканням кнопки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 мАч |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 2,35 кг |
| Волість | 130 Вт |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Додаткові поради | Турбощітка зі світлодіодною підсвіткою, насадкою для м'яких меблів і щілинною насадкою |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 1 |
| Місткість бака | 1,2 л |
| Напруга батареї | 22,2 В |
| Система фільтрів | Фільтр HEPA H11 |
| Термін експлуатації батареї (макс.) | 40 хв |
| Технологія пилососа | Без мішка |
| Технічні характеристики пилососа | без мішка для збирання пилу з акумулятором і технологією Cyclone |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴

