EMERIO UVC-130959 UVC-130959 Ручний пилосос, бездротовий, 22,2 В, без мішка, з акумулятором, циклонна технологія 513667
  • В наявності
  • Код: 513667
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EMERIO UVC-130959 UVC-130959 Ручний пилосос, бездротовий, 22,2 В, без мішка, з акумулятором, циклонна технологія
Бездротовий пилосос Emerio UVC-130959
Характеристики продукту
  • З фільтром HEPA H11
  • Без сумки.
  • Включає настінну станцію
    Опис
    Характеристика
    • Технологія акумуляторів без ефекту пам'яті
    • Циклонна технологія
    • Змінний фільтр
    • Змінний акумулятор
    • Пилозбірник можна зняти одним натисканням кнопки.
    Характеристики
    Основні
    ЖивленняАкумулятор
    СтанНовий
    Користувальницькі характеристики
    Ємність акумулятора2200 мАч
    Акумуляторні технологіїЛітій-іонний
    Ваги2,35 кг
    Волість130 Вт
    Джерело живленняна батарейках
    Кількість батарей, що входять до комплекту1
    Місткість бака1,2 л
    Напруга батареї22,2 В