
Einhell TE-VC 18 Li Solo Power X-Change 2347120 Бездротовий ручний пилосос 18 В 18 В 513652
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 513652
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ручний бездротовий пилосос

Характеристики продукту
- Пилозбірник об'ємом 540 мл
- Член родини Power X-Change
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Бездротовий ручний пилосос Einhell TE-VC 18 Li завжди під рукою, щоб видалити бруд та надокучливі крихти, чи то з килимів, диванів чи столів. Зручний блок живлення є частиною перевіреної лінійки Power X-Change від Einhell. Акумулятори цієї серії можна використовувати з усіма пристроями сімейства систем. Малий радіус дії, незліченна кількість акумуляторів та зарядних пристроїв, а також низька продуктивність залишилися в минулому. Бездротовий ручний пилосос швидко очищає будь-яку поверхню завдяки трьом насадкам, що входять до комплекту поставки. Насадка для підлоги особливо підходить для твердих підлог та гладких поверхонь. Інша насадка підходить для оббивки та тканин. Щілинна насадка дозволяє користувачеві без зусиль очищати навіть важкодоступні місця. Завдяки подовжувальній трубці довжиною 46,5 сантиметра, зручний бездротовий пилосос також можна використовувати як контейнерний пилосос, зручно встановлюючи його вертикально. Пилозбірник вміщує 540 мілілітрів. Вбудоване настінне кріплення забезпечує компактне зберігання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Член родини Power X-Change
- Пилозбірник об'ємом 540 мл
- Можливість очищення фільтрів під проточною водою
Комплект поставки
- Насадка для підлоги в комплекті
- Щілинна насадка
- Насадка для оббивки
- Подовжувальна трубка
- Фільтр
- Тримач для аксесуарів
- Настінне кріплення
Коментарі
У комплект поставки не входять акумулятори та зарядний пристрій, вони продаються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 0,85 г |
| Волість | 4,2 кПа |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Колір | Чорно-червоний |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Напруга | 18 В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Розміри | (Ш x В) 480 мм x 195 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія пилососа | Без мішка |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 480 мм |
| висота продукту | 195 мм |
| Робоча напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴












