
Побутовий пилосос Silva BS 8000

Характеристики продукту
- /, /, ////
Характеристика
- Металева телескопічна труба
- Потужність всмоктування: ˃180 Вт дБ (А)
Комплект поставки
- Пилосос
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,06 кг |
| Волість | 800 Вт |
| Джерело живлення | от электросети |
| Довжина виробу | 255 мм |
| Довжина кабелю | 3,4 м |
| Колір | черно-серый |
| Місткість бака | 2 літри |
| Розміри | (Д x Ш x В) 255 x 355 x 210 мм |
| Система фільтрів | НЕРА-фільтр |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | з мішком для пилу |
| Тип продукту | Пилосос |
| Ширина вироби | 355 мм |
| висота продукту | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴






