Вертикальний бездротовий пилосос

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Акумуляторна щітка KB 5 – ідеальний інструмент для проміжного очищення твердих підлог та килимів. Працює від літій-іонного акумулятора, KB 5 компактна та забезпечує виняткову ефективність очищення. Ця легка та компактна бездротова щітка з універсальним шарніром повністю видаляє видимий бруд. Завдяки гнучкому подвійному шарніру вона легко переміщується між стільцями та під меблями, без зусиль очищає сходи та ефективно підмітає аж до країв. Вона також забезпечує ергономічну роботу без нахилів, має автоматичний вимикач/вимикач та пилозбірник, який можна легко вийняти збоку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Бездротова мітла KB 5
- Універсальна щітка
- Зарядний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,8 кг |
| Довжина виробу | 215 мм |
| Колір | білий чорний |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 1 |
| Місткість бака | 0,370 л |
| Напруга батареї | 3,6 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 215 x 230 x 1120 мм |
| Технологія пилососа | Без мішка |
| Тип продукту | Вертикальний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 230 мм |
| висота продукту | 1120 мм |
| Робоча напруга | Зарядний пристрій: 100 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴










