
Brita Flow білий бензин Maxtra Pro

Характеристики продукту
- Зручний кран
- Зсувна кришка для легкого наповнення
- Індикатор заміни картриджа
- Підходить для холодильника
- Зменшує кількість певних гербіцидів, пестицидів, фармацевтичних залишків тощо.
Опис
Фільтрувальна станція для води BRITA Flow може виробляти до 8,2 літрів фільтрованої води. Така велика ємність ідеально підходить для сімей та домогосподарств, яким потрібна велика кількість чистої води або переважно питна вода.
Фільтр для води BRITA Flow використовує вдосконалену систему фільтрації, що складається з іонообмінника та активованого вугілля. Ця система зменшує вапняний наліт і хлор у воді. Вона також фільтрує інші речовини, що впливають на смак і запах. Крім того, вона видаляє з води небажані метали, такі як свинець і мідь.
Довговічна картридж Maxtra Pro може замінити до 150 пластикових пляшок об'ємом 1 літр. Це до чотирьох тижнів чистої, свіжої води з одним картриджем.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Фільтр для води BRITA Flow використовує вдосконалену систему фільтрації, що складається з іонообмінника та активованого вугілля. Ця система зменшує вапняний наліт і хлор у воді. Вона також фільтрує інші речовини, що впливають на смак і запах. Крім того, вона видаляє з води небажані метали, такі як свинець і мідь.
Довговічна картридж Maxtra Pro може замінити до 150 пластикових пляшок об'ємом 1 літр. Це до чотирьох тижнів чистої, свіжої води з одним картриджем.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Потік
- Вставка Maxtra Pro
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 214 мм |
| Ефективність фільтрації | 5,2 л |
| Колір | білий чорний |
| Місткість | 8,2 л |
| Тип продукту | Комплект водоощадних фільтрів |
| Ширина вироби | 304 мм |
| висота продукту | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



