
Опис
Зробіть свій ранок кращим з продуктами для сніданку PurShine. Усі продукти цієї серії для сніданку дозволять вам приготувати швидкий, легкий та смачний сніданок. Ця кавоварка крапельного типу з ароматичним графином на 10 чашок гарантує насичений смак кави. Оснащена системою OptiBrew, вона гарантує чудовий смак кави та стійкий аромат.
Функція автоматичного вимкнення
Через 40 хвилин для забезпечення безпеки та зручності використання.
Глечик для ароматерапії на 10 чашок
Унікально розроблений контейнер для ароматизаторів дозволяє зберігати аромат і температуру всередині протягом тривалішого періоду часу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Функція автоматичного вимкнення
Через 40 хвилин для забезпечення безпеки та зручності використання.
Глечик для ароматерапії на 10 чашок
Унікально розроблений контейнер для ароматизаторів дозволяє зберігати аромат і температуру всередині протягом тривалішого періоду часу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,18 кг |
| Волість | 1000 Вт |
| Довжина виробу | 29,2 см |
| Колір | Білий |
| Місткість (кількість чашок) | 10 |
| Тип продукту | Кавомашина |
| Ширина вироби | 15,8 см |
| висота продукту | 31,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




