
Кавоварка

Характеристики продукту
- З 2 термосами
- Легко використовувати завдяки кришці для заварювання
- Легке наливання без протікання

Опис
Кавоварка крапельного типу KA 9309 з двома термоглечиками для тривалого збереження температури та насолоди кавою навіть після закінчення робочого часу. Насолоджуйтесь гарячою та міцною кавою завдяки потужному нагрівальному елементу потужністю 1000 Вт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вбудований відсік для кабелю для зручного зберігання кабелю
- Легке наповнення резервуара для води завдяки великому отвору
- 1 x 4 поворотний фільтр з кришкою для крапель
- Термос-глечик з кришкою для заварювання
- Об'єм глечика: приблизно 1 літр
- Чітко видимий індикатор рівня води спереду
- Автоматичне вимкнення
- Вмикач/вимикач
- Індикаторна лампочка.
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,07 кг |
| Волість | 1000 Вт |
| Відобразити | Немає |
| Довжина виробу | 223 мм |
| Кавомашини — Інформація | Термос |
| Колір | Білий |
| Термос-глечик (Так/Ні) | Да |
| Тип продукту | Кавомашина |
| Ширина вироби | 240 мм |
| висота продукту | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴








