
Кавоварка

Характеристики продукту
- Індикатор підтримки тепла та функції безпеки
- Легке очищення
- Автоматичне вимкнення через 40 хв.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- З циферблатом, що відображає час нагрівання
- Вимикач увімкнення/вимкнення з індикатором
- Функція підтримки температури завареної кави
- Автоматичне вимкнення
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 кг |
| Волість | 900 Вт |
| Відобразити | Немає |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Кавомашини — Інформація | скляний глечик, функція підтримання тепла |
| Колір | кремово-білий (блискучий) |
| Місткість (кількість чашок) | 12 |
| Термос-глечик (Так/Ні) | Немає |
| Тип продукту | Кавомашина |
| Функція підтримання тепла (Так/Ні) | Да |
| Ширина вироби | 150 мм |
| висота продукту | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






