
Кавоварка

Характеристики продукту
- На 8-10 чашок
- Термос з нержавіючої сталі (з двома стінками)
- Функція електронного вибору аромату
- Робота сенсорного датчика
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- На 8-10 чашок кави (приблизно 1,2 літра)
- Термос з нержавіючої сталі (подвійний) з ароматичним замком - без втрати температури
- Корпус з нержавіючої сталі
- Програмований 24-годинний цифровий світлодіодний годинник (синє підсвічування)
- Функція електронного вибору аромату (3 рівні)
- Захист від крапель
- Фільтр-вставка (змінна)
- Робота сенсорного датчика
- 5 кнопок керування
- 2 індикаторні лампочки
- Підігрівальний лоток з функцією автоматичного вимкнення
- Індикатор рівня води
- Гумові ніжки для захисту від ковзання
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2360 г |
| Волість | 900 Вт |
| Відобразити | Да |
| Довжина виробу | 220 мм |
| Кавомашини — Інформація | Термос |
| Колір | чорна неіржавка сталь |
| Місткість (кількість чашок) | 10 |
| Термос-глечик (Так/Ні) | Да |
| Тип продукту | Кавомашина |
| Ширина вироби | 165 мм |
| висота продукту | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴



