
Siemens Glasmilchbehälter для Kaffeevollautomaten EQ500, EQ700 classic і EQ6 plus TZ80008 Молочник чорний, прозорий 513461
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 513461
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Спінювач молока

Характеристики продукту
- Підходить для всіх повністю автоматичних кавоварок серій EQ500, EQ700 classic та EQ6 plus
- Скляна ємність, що дозволяє контролювати кількість молока
- Легко відкрити кришку, щоб долити молоко
- Можна мити в посудомийній машині
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Спінювачі молока
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Кришка |
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 95 мм |
| Колір | чорний прозорий |
| Підходить | EQ500, EQ700 Classic, EQ6 Plus |
| Підходить для моделі ноутбука | Сіменс |
| Тип продукту | Молочник |
| Ширина вироби | 95 мм |
| висота продукту | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



