
Чайник

Характеристики продукту
- Ергономічне керування: легке відкриття кришки лише однією кнопкою
- Індикатор чашки: допомагає заощаджувати енергію та час, оскільки ви готуєте лише необхідну кількість
- Фільтр проти накипу: знімний та легко очищуваний фільтр запобігає утворенню накипу у вашому напої
- Легко читається індикатор рівня води з обох боків: підходить як для лівшів, так і для правшів
- Потрійна безпека: автоматичне вимкнення, захист від сухого ходу та перегріву, а також відключення підйомника
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Повідомляємо, що доставка протягом 48 годин зазвичай можлива, якщо замовлення оформлено до 9:00 ранку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 2400 Вт |
| Довжина виробу | 159 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 228 мм |
| висота продукту | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴











