
Бездротовий чайник Severin WK 3459, без бісфенолу А, нержавіюча сталь, місткість: 1,7 л 513434
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 513434
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротовий чайник, без бісфенолу А

Характеристики продукту
- Унікальний та високоякісний ретро-дизайн
- 100% без бісфенолу А для безпечного задоволення
- Великий об'єм 1,7 л та привабливе синє внутрішнє підсвічування

Опис
Унікальний та високоякісний ретро-дизайн у привабливому поєднанні скла та нержавіючої сталі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Знімний та мийний фільтр накипу
- Можна бездротово розмістити на основі пристрою з будь-якого напрямку
- Нагрівальний елемент, покритий пластиною з нержавіючої сталі
Комплект поставки
- Скляний чайник
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,5 кг |
| Волість | 2400 Вт |
| Довжина виробу | 225 мм |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал | скло неіржавка сталь |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий без BPA |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 185 мм |
| висота продукту | 295 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴




