
Чайник
Характеристики продукту
- Місткість 1,7 л з позначками
- Знімний фільтр, який можна мити
- V-подібний носик для легкого наливання
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 360° база
- кабельна котушка в ручці.
- Підсвічені кнопки
- Автоматична кнопка
- Корпус з нержавіючої сталі
Комплект поставки
- Електричний чайник, чорний
- Інструкція користувача
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,08 кг |
| Волість | 2200 Вт |
| Довжина виробу | 219 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Місткість | 1,7 л |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 154 мм |
| висота продукту | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


