
Бездротовий чайник з дисплеєм

Характеристики продукту
- Швидкий вибір 6 програм приготування
- Захист від кипіння без води
- Знімний фільтр проти накипу

Опис
Чайник із сучасним дизайном об'ємом 1,7 літра. Бездротова робота на 360° завдяки практичному центральному контакту. Температуру можна регулювати від 40 до 100°C. Керування здійснюється за допомогою сенсорного дисплея. Температура також відображається на дисплеї в цифровому форматі. Пристрій також має функцію підтримки температури до 60 хвилин. Захист від пересихання та перегріву забезпечує безпеку. Фільтр частинок знімний та миється. Потужність пристрою становить 2200 Вт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Дизайнерський чайник об'ємом 1,7 літра
- Бездротовий зв'язок на 360° завдяки практичному центральному контакту
- Регульована температура в діапазоні 40 - 100°C
- Функція підігріву до 60 хвилин.
- Сенсорний екран з цифровим дисплеєм
- Прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Захист від перегріву та сухого ходу
- Автоматичний кінцевий вимикач зі звуковим сигналом
- Знімний та мийний фільтр частинок
- Відсік для кабелю в основі пристрою забезпечує акуратне зберігання
Комплект поставки
- Електричний чайник
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,34 кг |
| Волість | 2200 Вт |
| Довжина виробу | 162 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий із дисплеєм |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 240 мм |
| висота продукту | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




