
Бездротовий чайник Trisa W4875, захист від перегріву, сріблястий, чорний, місткість: 1,7 л 513409
4 000 ₴
- В наявності
- Код: 513409
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротовий чайник, захист від перегріву

Характеристики продукту
- Функція автоматичного вимкнення (STRIX) зі світлодіодним підсвічуванням
- Практичний індикатор рівня води
- Захист від перегріву та сухого ходу

Опис
Великий чайник об'ємом 1,7 л для всієї родини.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Основа з поворотом на 360° та вбудованим відділенням для шнура для організованого зберігання
- Великий отвір для легкого очищення
- Вимикач увімкнено/вимкнено
Комплект поставки
- Електричний чайник
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trisa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 970 г |
| Волість | 1850 Вт2200 Вт |
| Довжина виробу | 150 мм |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий захист від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 210 мм |
| висота продукту | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴




