
Захист від перегріву чайника

Характеристики продукту
- Одностінний корпус з нержавіючої сталі
- Місткість макс. 1,5 літра
- Фільтр проти накипу
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вимикач увімкнення/вимкнення з індикатором
- Центральний контакт на 360°
- Кришка відкривається при натисканні кнопки
- Автоматичне вимкнення
- Захист від пересихання та перегріву
- Вимкнення під час запуску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,45 кг |
| Волість | 2015 В |
| Довжина виробу | 225 мм |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Місткість | 1,5 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | захист від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 147 мм |
| висота продукту | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴









