
Зарядний пристрій Samsung EP-T6530N 65 Вт USB 1x USB-A, 2x USB-C® Power Delivery чорний без кабелю 513373
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 513373
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Три порти (2 x USB Type-C / 1 x USB-A) для одночасної зарядки до трьох сумісних пристроїв
- Сумісний з різними пристроями, такими як смартфони, ноутбуки, планшети та портативні ігрові консолі
- Паралельна швидка зарядка до 3 сумісних пристроїв одночасно потужністю до 65 Вт
- Порти USB Type-C підтримують технологію PD 3.0 та надшвидку зарядку до 65 Вт
- Порт USB-A підтримує адаптивну швидку зарядку до 15 Вт
- Компактний та портативний дизайн

Опис
Ви можете заряджати до трьох сумісних пристроїв одночасно
Відкрийте для себе потужність трьох адаптерів швидкої зарядки.
Швидка та безпечна зарядка
Завдяки функції надшвидкої зарядки ваші сумісні пристрої будуть заряджені та готові до використання в одну мить.
Універсальна сумісність
Від навушників до ноутбуків, заряджайте різноманітні сумісні пристрої на високій швидкості та забезпечуйте їм достатній заряд енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Підключення: 2 x USB-C®, 1 x USB-A
- Один порт: USB Type-C (1): макс. 65 Вт, USB Type-C (2): макс. 25 Вт, USB-A: макс. 15 Вт
- Мультипорти: USB Type-C (1) + USB Type-C (2): 40 Вт + 25 Вт, USB Type-C (1) + USB-A: 50 Вт + 15 Вт, USB Type-C (2) + USB-A: 25 Вт + 15 Вт, USB Type-C (1) + USB Type-C (2) + USB-A: 35 Вт + 25 Вт + 5 Вт
- Вихідна напруга (макс., швидка зарядка): (USB-C1, PDO) 9 В, 15 В, 20 В / (USB-C1, PPS) 5,0-20,0 В / (USB-C2, PDO) 9 В / (USB-C2, PPS) 5,0-11,0 В / (USB-A) 9 В
- Вихідний струм (макс., швидка зарядка): (USB-C1, PDO) 3A (9V), 3A (15V), 3.25A (20V) / (USB-C1, PPS) 3.5A (5.0-11.0V), 2.8A (5.0-16.0V), 2.25A (5.0-20.0V) / (USB-C2, PDO) 2.77A (9V) / (USB-C2, PPS) 3.0A (5.0-5.9V), 2.25A (5.0-11.0V) / (USB-A) 1.67A (9V)
- Розміри пристрою (Ш x В x Г): 52 x 30 x 108,3 мм
- Вага: 155 г
Комплект поставки
- Зарядний пристрій для мобільного телефону Samsung EP-T6530N
- Короткий посібник з початку роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 70 г |
| Вихідна напруга | 5 В9 В15 В20 В |
| Волість | 65 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Кількість виходів | 3 х |
| Модель із каталогу виробника | EP-T6530N |
| Підходить | Смартфон |
| Підходить для телефона цієї марки | Samsung |
| Сумісність | Смартфон Планшет |
| Робоча напруга | 100 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴



