
Зарядний пристрій Intenso W140A3C + C520C чорного кольору, USB 140 Вт, 3 порти USB-C®, 1 порт USB-A QC 4+, USB PD 3.1, чорний корп
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 513349
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Комплект блоку живлення GaN потужністю 140 Вт

Характеристики продукту
- Підтримує швидку зарядку (PD 3.1 + QC 4.0) до 140 Вт
- 4 різні порти: USB-C1, USB-C2, USB-C3, USB-A
- Посилений захист від перегинів між USB-роз'ємом і кабелем
- Кабель з нейлону та алюмінію чорного кольору
- Одночасно заряджайте ноутбук, планшет і смартфон
- З вбудованим чіпом E-marker

Опис
Максимальна ефективність заряджання для вас та ваших пристроїв
Завдяки новому комплекту адаптерів живлення GaN, що складається з адаптера W140A3C та кабелю C520C USB-C – USB-C, ви будете добре оснащені для швидкої та ефективної зарядки всіх своїх пристроїв. Адаптер пропонує вражаючу потужність 140 Вт, тому ви можете легко заряджати будь-який ноутбук, як у дорозі, так і вдома. Завдяки сучасній технології GaN, адаптер не тільки неймовірно ефективний, але й компактний і легкий, що робить його ідеальним супутником для ваших щоденних потреб.
Універсальні порти та вдосконалені протоколи заряджання
Адаптер W140A3C має чотири порти — один USB-A та три порти USB-C — для максимальної гнучкості під час одночасної зарядки кількох пристроїв. Незалежно від того, чи це смартфон, планшет, ноутбук чи інший пристрій, цей адаптер означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про розрядку акумулятора. Підтримка найновіших протоколів заряджання, таких як Power Delivery 3.1 (PD 3.1) та Quick Charge 4.0 (QC 4.0), гарантує, що ви завжди матимете максимальну швидкість заряджання, незалежно від типу вашого пристрою.
Високоякісний кабель для максимальної продуктивності
Комплект містить кабель C520C USB-C–C, оснащений вбудованим чіпом E-marker. Цей чіп забезпечує повну підтримку PD 3.1, забезпечуючи зарядну потужність до 240 Вт. Це означає, що ви можете миттєво відновити повну функціональність навіть найпотужніших пристроїв. Цей комплект живлення GaN надає вам усе необхідне для безпечної, ефективної та надшвидкої зарядки ваших пристроїв — ідеально підходить для тих, хто багато подорожує або просто хоче отримати найкращу продуктивність заряджання для своїх пристроїв.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- USB-кабель C520C
- Блок живлення W140A3C GaN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | / 5 В21 В3,3 В11 В |
| Волість | 140 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В/50 - 60 Гц |
| Довжина виробу | 67 мм |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Кількість виходів | 4 х |
| Модель із каталогу виробника | W140A3C + C520C чорний |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴










