
Настільна лампа з 5D збільшувальним склом та 60 SMD світлодіодним підсвічуванням NAR0465-2 - Rebel 513318
5 430 ₴
- В наявності
- Код: 513318
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару: Настільна лампа з 5D збільшувальним склом та 60 SMD світлодіодним підсвічуванням NAR0465-2
Лампа зі світломСвітлодіодне підсвічування та збільшувальне склоЗбільшення 5 діоптрій. Кріпиться до плоских поверхонь за допомогою металевого затискача.Рухома рукадозволяє легко регулювати кут освітлення. Лампа використовується для точних робіт, таких як паяння або ремонт електронного обладнання.
Наша пропозиція також включає інші світлодіодні настільні лампи. |
Настільна лампа з 5D збільшувальним склом та 60 SMD світлодіодним підсвічуванням NAR0465-2.
Технічні характеристики лампи з збільшувальним склом та 60 SMD світлодіодним підсвічуванням
- Напруга живлення: від 220 В до 240 В змінного струму
- Загальна потужність: 10 Вт
- Очищення:
- Матеріал лінз: скло
- Діаметр лінзи: 120 мм
- Збільшення: 5 діоптрій
- Лампа:
- Джерело світла: 60 x LED 2835 SMD
- Світловий потік: 730 лм
- Колірна температура: 6500 К
- Світлова ефективність: 90 лм/Вт
- Рекомендована вологість навколишнього середовища під час роботи: нижче 95%
- Термін служби пристрою: 20 000 годин
- Спосіб кріплення: металевий G-подібний затискач
- Лампу можна монтувати на горизонтальній стільниці товщиною від 12,5 мм до 62,5 мм
- Колір: білий
Увага! Лампу слід встановлювати на рівній, стійкій поверхні, подалі від прямих сонячних променів. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 3,69 кг |
| Висота паковання | 27 см |
| Ширина паковання | 76,2 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴




