
Опис
Розроблений як доповнення до більшості ноутбуків Lenovo та IdeaPad, ультратонкий USB DVD-привід Lenovo пропонує надкомпактне та стабільне рішення для використання вдома або в дорозі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колір: Чорний
- Призначення: настільний комп'ютер/ноутбук
- Оптичний привід - Тип: DVD±RW
- Підтримувані носії: CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW
- Середній час випадкового доступу DVD-приводу: 160 мс
- Середній час випадкового доступу до CD-ROM: 140 мс
- Ширина: 144 мм
- Глибина: 137 мм
- Висота: 14 мм
- Внутрішній кеш: 0,75 МБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 200 г |
| Глибина продукту | 137 мм |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 144 x 14 x 137 мм |
| Швидкість записування CD-R | 24 х |
| Швидкість записування CD-RW | 24 х |
| Швидкість записування DVD+R | 8 x |
| Швидкість записування DVD+R (DL) | 6 х |
| Швидкість записування DVD+RW | 6 х |
| Швидкість записування DVD-R | 8 x |
| висота продукту | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴



