
DVD-записувач Transcend Slimline USB 2.0 чорного кольору

Характеристики продукту
- Елегантний, надтонкий дизайн із закругленими кутами – висота лише 13,9 мм
- Сумісний з носіями CD-R/RW, DVD±R, DVD±RW, DVD±R DL, DVD-RAM
- Інтерфейс USB 2.0 для швидкої передачі даних
- Читає та записує на двошарові носії
- Живлення від USB, зовнішнє джерело живлення не потрібне
- Нековзні гумові ніжки

Опис
Незалежно від того, чи хочете ви переглядати фільми, встановлювати програмне забезпечення чи створювати резервні копії даних у дорозі, надтонкий зовнішній записувач компакт-дисків/DVD-дисків Transcend стане ідеальним доповненням до сучасних ноутбуків, нетбуків та ультрабуків. Записувач компакт-дисків/DVD-дисків також постачається зі зручним та потужним програмним забезпеченням Power2Go.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Зовнішній DVD-записувач
- Короткий посібник з початку роботи
- USB-кабель
Системні вимоги
- Windows® 7
Windows® 8
Windows® 10
Mac OS® X 10.7 або пізнішої версії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LightScribe® | Немає |
| Slimline | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 246 г |
| Глибина продукту | 142 мм |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 148 x 13,9 x 142 мм |
| Швидкість записування CD-R | 24 х |
| Швидкість записування CD-RW | 24 х |
| Швидкість записування DVD+R | 8 x |
| Швидкість записування DVD+R (DL) | 6 х |
| висота продукту | 13,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴






