
DVD-привід Asus Slimline Retail SDRW-08D2S білого кольору
Характеристики продукту
- Швидкість читання CD-R: 24x
- Швидкість запису DVD: 8x
- Живлення від USB
Опис
ASUS SDRW-08D2S-U Lite вражає своїм елегантним, глянцевим білим дизайном та високою якістю збірки. Цей неймовірно тонкий накопичувач поєднує в собі сучасні технології, такі як ASUS Turbo Engine та 128-бітове шифрування диска, у дуже привабливому корпусі. Живлення здійснюється через USB; зовнішній адаптер живлення не потрібен. Це робить SDRW-08D2S-U Lite неймовірно портативним, не в останню чергу завдяки його легкій вазі трохи більше 280 г.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- диск
- Кабель USB 2.0
- Програмне забезпечення
- Інструкція користувача.
Системні вимоги
- Windows® Server 2003
- Windows® Server 2008
- Windows® XP
- Windows Vista™
- Windows® 7
- З Mac OS X 10.5 або пізнішої версії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LightScribe® | Немає |
| Slimline | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 280 г |
| Глибина продукту | 142 мм |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 141 x 21 x 142 мм |
| Швидкість записування CD-R | 24 х |
| Швидкість записування CD-RW | 16 х |
| Швидкість записування DVD+R | 8 x |
| Швидкість записування DVD+R (DL) | 6 х |
| висота продукту | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴


